Beállítás
db temék / kategória oldalanként.

Benjámin nagy napja
2008. június 07.

Élete első győzelmét szerezte Dunaszerdahelyen Kadet 80-as versenyzőnk, Murguly Benjámin. Az időmérőn még csak második volt, de az első futamon meg tudta előzni riválisát és nyert. A második futamon pedig már csak védeni kellett a pozícióját, ami sikerült is, így első győzelme után rögtön bezsebelte a másodikat is.

A Visual Motorsport további eredményei:
Rotax Mini Max géposztályban Czakó Roland az elődöntőben a 9., a dontőben a hatodik helyen végzett.
A Rotax Max-ban Nagy Nándor Gergő 11. lett az elődöntőben, Tim Gábor a 13., Märcz Ferenc a 14. helyen ért célba. A döntőben Tim 12., Nagy 13. lett, Märcz-et pedig kizárták, mert gokartjának szélessége meghaladta a szabályokban meghatározottat.
A négyütemű motorokkal szerelt Super World formula géposztályban Rebók József negyedik lett mindkét futamon, Tuzson Ádám a másodikon feljött az ötödik helyre, miután az elsőt láncszakadás miatt kénytelen volt feladni.

Vissza az előző oldalra

Kapcsolat   Impresszum
Használt Gokart Alkatrészek  |  Hírek  |  Csapat  |  Versenyzők  |  Támogatók  |  Versenynaptár  |  Eredmények  |  Fényképek  |  Letöltés  |  Linkek  |  Adatvédelem
Array ( [orderID] => f49999c223cfb72e676e97da0f3d8d8b )