Beállítás
db temék / kategória oldalanként.

Gokart Díjátadó Gála
2008. december 19.

December 12-én a Dabas Motelben került sor a 2008. évi Gokart Országos Bajnokság díjkiosztó ünnepségére, ahol négy versenyzőnket díjazták.

Murguly Benjámin az MGSZ elnökétől, Márton Lászlótól vehette át a Kadet 80 géposztályban elért második helyezéséért járó serleget.

A Super World Formula géposztályban két versenyzőnk is dobogóra állhatott. Laborczfy Dénesnek (2. hely) és Rebók Józsefnek (3. hely) a többszörös rallye bajnok Benik Balázs adta át a díjakat.

Az idén több versenyt is kihagyó Märcz Ferenc ugyan a Rotax Max tabella közepén végzett, de mivel külön díjazták a 32 évnél idősebb versenyzőket ő sem maradt kupa nélkül. A Rotax Max Masters értékelésben az előkelő második helyet szerezte meg.

Vissza az előző oldalra

Kapcsolat   Impresszum
Használt Gokart Alkatrészek  |  Hírek  |  Csapat  |  Versenyzők  |  Támogatók  |  Versenynaptár  |  Eredmények  |  Fényképek  |  Letöltés  |  Linkek  |  Adatvédelem